Fotograf Vanessa z Poznania dynamicznie poszerza swoją działalność i rozwija się również na rynku reklamy i promocji. Od początku swojego istnienia swoim klientom staramy się dostarczać kompleksowy zakres usług marketingowych i doradczych opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach nie zapominając również o tradycyjnych i sprawdzonych formach reklamy jak i promocji.

          Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie reklamy. Staramy się nieustannie poszerzać naszą wiedzę i umiejętności tak, aby świadczone przez nas usługi były wykonywane na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. W trakcie realizacji każdego z projektów dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania zadowoliły nawet najbardziej wymagającego klienta. Jako nasz zleceniodawca sam określasz zakres wykonywanych prac oraz ich budżet, może być to zarówno cała kampania, jak i jedyna niepowtarzalna usługa promowania własnej firmy czy produktu.

          Na stałe współpracujemy z agencją modelek jak i również z firmą wykonującą nagłośnienie, oświetlenie oraz budowaniem scen, co pozwala nam na sporą kreatywność i unikatowy design.

Naszym atrybutem jest filmowanie z powietrza za pomocą dronów jak i wynajdywanie niepowtarzalnych ujęć dla kamery w plenerze. Uwielbiamy pracować nad ciekawymi i unikatowymi projektami, dzięki którymi możemy pokazać nasze możliwości i wyróżnić Państwa zamierzenie projektu.

          Zaprojektowane przez nas materiały będą reprezentować Twoją firmę na zewnątrz. Jest to duża odpowiedzialność, którą z przyjemnością weźmiemy na swoje barki.

               Zaufaj naszej firmie Fotograf Vanessa z doświadczeniem i zapomnij o konkurencji.