Fotografia chrztu oferta

Sakrament chrztu świętego to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. Chrzest Święty to pierwszy w życiu sakrament dziecka i pierwsze duchowe przeżycie całej rodziny. Znak krzyża kreślony na czole dziecka przez rodziców i rodziców chrzestnych, polanie główki dziecka wodą święconą przez kapłana, nałożenie dziecku białej szaty przez mamę chrzestną czy zapalenie świecy przez tatę chrzestnego to wyjątkowe momenty, emocje i wzruszenia, które zostaną uwiecznione na fotografiach.

Fotoreportaż z chrztu może obejmować przygotowania do uroczystości i spotkanie rodzinne w domu lub lokalu, wspólne zdjęcie z gośćmi, zdjęcie z rodzicami, z rodzicami chrzestnymi, z dziadkami. Na Państwa życzenie możemy wykonać sesję dziecięcą w plenerze. Zdjęcia z chrztu są wyjątkową, rodzinną pamiątką na całe życie dla siebie, ukochanego dziecka oraz najbliższej rodziny. Mogą być również świetnym pomysłem na prezent od dziadków lub zaproszonych gości. Na życzenie Państwa wykonujemy również filmy multimedialne z podkładem muzycznym stosownym do chwili.

Wszystkie nasze fotografie z uroczystości Chrztu wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu z wielkim zaangażowaniem w miłej otwartej na klienta atmosferze. Zdjęcia są wywoływane i poddawane obróbce cyfrowej.  W każdym zleceniu gwarantujemy pełne zaangażowanie .Podczas zdjęć zawsze służymy pomocą i zapewniamy miłą atmosferę. Punktualność, odpowiedni ubiór oraz terminowość to wszystko przekłada się na pełny profesjonalizm wykonywanych przez nas usług.

Wszystkie przedstawione oferty realizacji zdjęć  realizowane są przez dwie osoby, które indywidualnie dostosowujemy do Państwa potrzeb w dowolnym zakresie. Posiadamy zezwolenie na fotografowanie oraz videofilmowanie w kościołach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pod kątem wykonania jak i ceny całkowicie zależną od oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego ostateczny cennik ustalany jest podczas spotkania lub korespondencji elektronicznej.

Fotoreportaż z uroczystości Chrztu wykonujemy na terenie Poznania, Obornik i okolic.