Fotografia komunijna

Pierwsza Komunia Święta to wielkie przeżycie dla dziecka a także dla rodziców i całej jego rodziny. W czasie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej zwykle w kościele jest oficjalny fotograf, zatrudniony przez parafię.

Jako prywatni fotografowie dziecka możemy być obecni podczas przygotowań w domu, ceremonii w kościele ,w trakcie składania życzeń a także podczas uroczystego obiadu w restauracji, podczas wręczania prezentów i upominków. Postaramy się, by dziecko miało więcej zdjęć z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, chrzestnymi, wujkami i ciociami oraz pozostałymi obecnymi gośćmi. Podczas wykonywania fotografii pierwszokomunijnej zachowamy najpiękniejsze emocje i przeżycia z tego wyjątkowego dnia. Polecamy sesje komunijne w  plenerze wykonane w ulubionym parku, ogródku ukochanej babci, okolicach kościoła czy jakimkolwiek innym ciekawym i miłym miejscu dającym wiele możliwości, ponieważ biel ubioru komunijnego pięknie komponuje się z przyrodą w promieniach majowego wiosennego słońca. Dopiero takie ujęcia fotograficzne Pierwszej Komunii Świętej dadzą pełną i niepowtarzalną pamiątkę tego wyjątkowego święta.

Wszystkie nasze fotografie z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu z wielkim zaangażowaniem w miłej otwartej na klienta atmosferze. Zdjęcia są wywoływane i poddawane obróbce cyfrowej.  W każdym zleceniu gwarantujemy pełne zaangażowanie .Podczas zdjęć zawsze służymy pomocą i zapewniamy miłą atmosferę. Punktualność, odpowiedni ubiór oraz terminowość to wszystko przekłada się na pełny profesjonalizm wykonywanych przez nas usług.

Wszystkie przedstawione oferty realizacji zdjęć  realizowane są przez dwie osoby, które indywidualnie dostosowujemy do Państwa potrzeb w dowolnym zakresie. Posiadamy zezwolenie na fotografowanie oraz videofilmowanie w kościołach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pod kątem wykonania jak i ceny całkowicie zależną od oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego ostateczny cennik ustalany jest podczas spotkania lub korespondencji elektronicznej.

Fotoreportaże z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej wykonujemy na terenie Poznania, Obornik i okolic.