Fotoreportaże

Jesteśmy w centrum ważnych wydarzeń, imprez masowych, spotkań rodzinnych, koleżeńskich i poprzez nasze fotografie pokazujemy sytuacje w taki sposób jaki ją zastaliśmy. Dla firm, instytucji państwowych i jednostek samorządowych oferujemy profesjonalne fotoreportaże oraz video relacje z imprez, wydarzeń, eventów ,bankietów, konferencji, seminariów, spotkań integracyjnych oraz wystaw targowych.

Nie ingerujemy w obserwowane zdarzenie a jedynie staramy uchwycić najbardziej odpowiednie momenty. Tematem fotoreportażu stają się tematy ważne. Mogą być przyjemne, miłe, pozytywne. Mogą też być wzruszające, trudne lub dramatyczne. Ważne, by zapoznanie się z nimi miało wpływ na nas, budziło w odbiorcach określone uczucia, emocje ,reakcje i działać na wyobraźnię ,pobudzać do myślenia oraz zadawania pytań na temat tego, co dzieje się poza zdjęciem aby dopowiedzieć historię na fotografii.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pod kątem wykonania jak i ceny całkowicie zależną od oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego ostateczny cennik ustalany jest podczas spotkania lub korespondencji elektronicznej.

Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski  i całego kraju na podstawie wpisu o działalności gospodarczej, oferując umowę jak i rachunek z każdej usługi.