Witamy na naszej stronie Fotograf Vanessa. Cieszymy się, że jesteście tu z nami.

Fotograf Vanessa to operatywny, energiczny i pomysłowy duet fotografów z Poznania. Fotografia to nasza pasja, styl życia, radość, odkrywanie za każdym razem czegoś nowego, kolejne wyzwanie przy którym uzupełniamy się wzajemnie. Nasze fotografie oraz fotoreportaże są odzwierciedleniem dużego zaangażowania w to co jest naszą pasją już od kilku lat, ekscytującą przygodą której nieprzewidywalny scenariusz tworzymy wspólnie z Wami! Realizujemy najskrytsze i najbardziej zaskakujące oczekiwania naszych klientów.
Zawsze dążymy do tego, aby fotografie były dopracowane w każdym calu w czym niewątpliwie pomaga nam sprzęt którym dysponujemy, ale przede wszystkim umiejętności i doświadczenie. W naszych fotografiach staramy się opowiadać historię, uchwycić wyjątkowe momenty oraz najważniejsze szczegóły otoczenia i życia. Fotografia dla nas to nie tylko obraz ale przede wszystkim emocje kryjące się na twarzach ludzi w chwilach szczęścia i smutku zatrzymane w kadrze.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą posiadać profesjonalne fotografie oraz piękną pamiątkę z najważniejszych chwil w życiu. Nie można zatrzymać czasu, aby cudowne chwile trwały wiecznie, ale można je utrwalić na fotografiach.

Fotografia ślubna (reportaż ślubny ,plener ślubny),fotografia narzeczeńska, fotografia dziecięca(noworodkowa, niemowlęca oraz starszych dzieci),fotografia portretowa( fotografia glamour,  fotografia fashion,) fotografia rodzinna, fotografia okolicznościowa(chrzest, komunia, urodziny, jubileusze, wieczór panieński, wieczór kawalerski, studniówki, bale ),fotografia produktowa(reklamowa),fotografia biznesowa, fotografia korporacyjna, fotografia eventowa ,fotografia wnętrz, fotografia architektury oraz fotoreportaże to najczęściej realizowane przez nas tematy fotografii.

Jeżeli cenicie Państwo dobrą fotografię a zdjęcia są jedną z najpiękniejszych i najważniejszych pamiątek rodzinnych w życiu to zapraszamy do skorzystania naszych usług fotograficznych.

To właśnie nasze fotografie potrafią uwiecznić chwilę zanim ta przeminie a dla Państwa będą skarbnicą wspomnień mieszczącą się w każdym domu  i chętnie się do nich powracało. Nasze pozytywne nastawienie do życia, świeże spojrzenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta przekłada się na pracę , która wykonujemy z uśmiechem na twarzy, tworząc przy tym wspaniałą atmosferę w której klient zawsze czuje się dobrze i swobodnie. Wspólnie się uzupełniamy aby zaoferować Wam najwyższej jakości wspomnienia. Realizując zlecenie zawsze dążymy do 100% zadowolenia klienta.

Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności gospodarczej. Poznań , Oborniki, Suchy Las, Murowana Goślina, Szamotuły, Tarnowo Podgórne, Puszczykowo, Kórnik, Kostrzyn, Pobiedziska, Luboń, Swarzędz, Czarnków, Rogoźno, Skoki, Wągrowiec, Wronki to miejscowości w których wykonujemy fotografie oraz fotoreportaże ale jesteśmy otwarci na propozycje wykonania fotografii reklamowej ,promocyjnej oraz eventowej na terenie całego kraju.

Zapraszamy       

Fotograf Vanessa Poznań

Fotografia ślubna, videofilmowanie, sesja ślubna

Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka z najpiękniejszego dnia w życiu kobiety i mężczyzny. Jako fotografowie ślubni jesteśmy świadkami wielu magicznych chwil, emocji i uczuć, które uwiecznione na zdjęciu stają się idealną pamiątką do końca życia. Przygotowania do uroczystości, magia ślubu, zabawa na weselu, piękne kadry z pleneru ślubnego, niepowtarzalne emocje, wzruszenia, spojrzenia, uściski i gesty – to wszystko powinno znaleźć się na zdjęciach ślubnych. Podczas Waszego dnia ślubu stawiamy przede wszystkim na naturalność, staramy się o nietuzinkowe kadry jednocześnie nie zakłócając harmonii całego wydarzenia. Chcielibyśmy aby nasza współpraca przebiegła z pełnym luzem i uśmiechem a Państwo czuli się komfortowo i dobrze się bawili. Podczas sesji plenerowej stawiamy na pomysłowość i dobrą zabawę, abyście do tych chwil wracali z uśmiechem na twarzy. Oferujemy również videofilmowanie ceremonii ślubnej, wesela oraz sesji ślubnej w plenerze. Fotografie ślubne, sesje ślubne ,plenery ślubne wykonujemy na terenie miast Poznań, Oborniki, Suchy Las, Murowana Goślina, Szamotuły, Tarnowo Podgórne, Puszczykowo, Kórnik, Kostrzyn, Pobiedziska, Luboń, Swarzędz, Czarnków, Rogoźno, Skoki, Wągrowiec, Wronki.

Fotografia dziecięca, noworodkowa, rodzinna i sesje w plenerze

Dziecko to największy skarb rodziców, piękne emocje ,spojrzenia, radości i dziecięce humory warto uwiecznić na fotografii. Dziecko z mamą, dziecko z tatą, rodzeństwo, cała rodzina to okazja do sesji rodzinnych w plenerze lub w domowym zaciszu, na placu zabaw i w innej dowolnej scenerii. Fotografie rodzinne można wykonać praktycznie w każdym wieku dziecka. Sesje rodzinne to nie tylko pozowane zdjęcia dziecka z rodzicami czy dziadkami. Polecamy też sesje urodzinowe dziecka, zwłaszcza z okazji pierwszego roczku, zdjęcia podczas chrztu, sesja z okazji pierwszej komunii świętej, rodzinnych spotkań, jubileuszów, rocznic małżeńskich, podczas samej uroczystości jak i sesję w plenerze. Fotoalbum ze zdjęciami z Chrztu, I Komunii św, urodzin, jubileuszy, rocznic małżeńskich a także z sesji rodzinnej, narzeczeńskiej w plenerze może być piękną niepowtarzalną pamiątką, niestandardowym prezentem na dowolną okazję. Fotografię dziecięcą, rodzinną , narzeczeńską wykonujemy na terenie miast Poznań, Oborniki, Suchy Las, Murowana Goślina, Szamotuły, Tarnowo Podgórne, Puszczykowo, Kórnik, Kostrzyn, Pobiedziska, Luboń, Swarzędz, Czarnków, Rogoźno, Skoki, Wągrowiec, Wronki.

Fotografia eventowa, biznesowa, reklamowa, video relacje

Dla firm, instytucji państwowych i jednostek samorządowych oferujemy profesjonalne fotoreportaże oraz video relacje z imprez, wydarzeń, eventów ,bankietów, konferencji, seminariów, spotkań integracyjnych oraz wystaw targowych. Realizujemy sesje fotograficzne ,zdjęcia portretowe ,zdjęcia sytuacyjne osób z kadry zarządzającej i pracowników dla firm, przedsiębiorstw, inwestorów, instytucji państwowych i samorządowych, uczelni, szkół, szpitali, hoteli, gabinetów lekarskich, biur nieruchomości, agencji reklamowych, deweloperów na potrzeby stron internetowych, katalogów i folderów. Oferujemy wykonanie spotów reklamowych i promocyjnych służących promocji Państwa produktów, usług a także promocji miast i regionów. Oferujemy profesjonalne zdjęcia architektury nowoczesnej i zabytkowej, zdjęcia prywatnych mieszkań ,apartamentów, domów, kamienic, bloków, hoteli, budynków biurowych, obiektów użyteczności publicznej, budynków komercyjnych, obiektów sportowych, obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych oraz procesów technologicznych do katalogów reklamowych, na billboardy i do www.
Sesje fotograficzne oraz video relacje wykonujemy na terenie Poznania, województwa wielkopolskiego i całej Polski.