Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą.

Fotografia pogrzebowa

W chwilach dla Państwa najbardziej smutnych podejmujemy się wykonania fotografii  na pogrzebie. Fotografia funeralna to fotografia  najtrudniejsza ,pełna powagi i smutku w obliczu śmierci i ostatniego pożegnania najbliższej sercu osoby.

 Śmierć bliskiej osoby to smutna i nieprzyjemna okoliczność  w życiu. W tych trudnych dla Państwa chwilach oferujemy profesjonalne  fotografowanie pogrzebu z pożegnania osoby najbliższej. Wykonany przez Nas fotoreportaż z przebiegu uroczystości pogrzebowych  to obraz w pełni autentyczny i pełen emocji . Fotografujemy dyskretnie z wyczuciem powagi sytuacji i poszanowaniem uroczystości pogrzebowych oraz przybyłych pogrążonych w smutku rodziny, przyjaciół i znajomych.

         Wykonanie fotografii pogrzebowych to jedyna ważna pamiątka rodzinna ,która w pełni oddaje powagę i smutek z pożegnania bliskiej naszemu sercu osoby i pozwala aby moment ostatniego pożegnania zachować na zawsze. Żal towarzyszący ceremonii nie pozwala w pełni świadomie zapamiętać  ulotnych chwil z tego ważnego wydarzenia i dopiero fotografie w chwili refleksji i zadumy pozwolą do nich powrócić. Fotografie wykonujemy w kościele/kaplicy, domu pogrzebowym ,przy pochówku osoby zmarłej oraz kremacji.

         Wszystkie fotografie wykonywane są przez nas profesjonalnie  i stają się dla Państwa pamiątką po ostatnim pożegnaniu osoby najbliższej sercu. Na życzenie Państwa wykonujemy również filmy multimedialne z delikatnym podkładem muzycznym stosownym do chwili.