Jedno dobre zdjęcie warte jest więcej, niż tysiąc słów.

Fotografia reklamowa

Nie jest tajemnicą, że ludzie są wzrokowcami i dobre zdjęcie przyciągnie uwagę szybciej niż nawet najbardziej chwytliwy slogan. Oferta ta skierowana  jest dla osób indywidualnych a także dla małych i dużych firm.

Profesjonalna fotografia produktowa i reklamowa jest podstawą współczesnego handlu. Fotografia produktowa ma na celu zaprezentować produkt w jak najbardziej atrakcyjny sposób, aby klient chciał od razu go mieć. To nie łatwe zadanie przy tak dużej konkurencji. Dobre fotografie produktowe będą Twoją wizytówką i przyczynią się do zwiększenia sprzedaży. Nie czekaj dłużej aż konkurencja zrobi pierwszy krok, skontaktuj się z nami i ciesz się profesjonalnymi zdjęciami w Twoim sklepie czy na stronie internetowej.

Zdjęcia wnętrz, czy architektury  należą do bardzo szerokiej dziedziny fotografii reklamowej. Oferujemy wykonanie fotografii mieszkań, apartamentów ,domów  do sprzedaży i na wynajem. Zdjęcia biznesowe nieruchomości, biur, sklepów, restauracji, hoteli, ekskluzywnych lokali gastronomicznych , pubów, klubów, zakładów produkcyjnych ,lokali usługowych, urzędów, instytucji, fotografie budynków, obiektów budowalnych wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz. Sesje fotograficzne wykonujemy dla klientów indywidualnych i biznesowych, deweloperów, pośredników i agentów nieruchomości, architektów i biur projektowych, stylistów i projektantów wnętrz.

Wykonane przez nas fotografie zachęcą do kupna, zainteresowania się daną usługą, czy przedmiotem a przez to wpłyną na zwiększenie jego atrakcyjności w oczach konsumentów, a tym samym na wzrost jego sprzedaży. Prawo rynku jest jednak bezlitosne: wygrywa ten, kto potrafi się lepiej sprzedać i ten, kto wie, że fotografia produktowa to inwestycja, która Ci się zwróci z nawiązką.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pod kątem wykonania jak i ceny całkowicie zależną od oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego ostateczny cennik ustalany jest podczas spotkania lub korespondencji elektronicznej.

Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski  i całego kraju na podstawie wpisu o działalności gospodarczej, oferując umowę jak i rachunek z każdej usługi.