Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to najczęściej pierwsze spotkanie z profesjonalną sesją zdjęciową  a zarazem okazja do oswojenia się z obiektywem oraz świetna zabawa. Fotografie podczas sesji narzeczeńskiej  mają najczęściej charakter plenerowej randki narzeczonych, w czasie której staramy uchwycić ich romantyczne chwile i emocje w postaci kreatywnych i spontanicznych zdjęć.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do przygotowania zaproszeń i zawiadomień ślubnych, przygotowania podziękowań dla rodziców i gości weselnych. Fotografie narzeczeńskiej mogą być wykorzystane do przygotowania prezentacji multimedialnej na weselu oraz indywidualnego wystroju sali weselnej a także być wprowadzeniem do dalszego fotoreportażu ślubnego. Sesje narzeczeńskie wykonujemy w waszych ulubionych miejscach : parku, kafejce i innych wybranych przez Was miejscach. Na naszych sesjach priorytetem jesteście Wy i uczucie jakie Wam towarzyszy i to sprawia o sile i przesłaniu fotografii, które są w Pełni prawdziwe i autentyczne.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pod kątem wykonania jak i ceny całkowicie zależną od oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego ostateczny cennik ustalany jest podczas spotkania lub korespondencji elektronicznej.

Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski  i całego kraju na podstawie wpisu o działalności gospodarczej, oferując umowę.