Sesja w plenerze

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad oryginalnym prezentem urodzinowym, imieninowym, jubileuszowym lub na inną szczególną okazję np. Walentynki. Jeśli chcecie Państwo zrobić niespodziankę bliskiej osobie: dziecku, narzeczonej, żonie, mężowi, przyjacielowi lub dziadkom proponujemy Państwu sesję fotograficzną. 

Sesja fotograficzna w plenerze kierowana jest dla wszystkich , którzy w ten sposób chcą uatrakcyjnić i zachować wspaniałą pamiątkę z chrztu , komunii, wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, narzeczeńskiego oraz ślubu. Nasze fotoreportaże mogą stać się wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary, naszych milusińskich oraz najbliższych. Sesje w plenerze to nie tylko modelki, młode pary, milusińscy ale również osoby starsze. Sesja w plenerze może być wspaniałym prezentem dla rodziców lub dziadków z okazji rocznicy ślubu. Pomyślcie jaką radość przyniósłby podarowany foto album lub prezentacja multimedialna w formie filmu DVD z podkładem muzycznym zawierająca zdjęcia z sesji w plenerze.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pod kątem wykonania jak i ceny całkowicie zależną od oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego ostateczny cennik ustalany jest podczas spotkania lub korespondencji elektronicznej.

Działamy na terenie Poznania, Obornik i okolic na podstawie wpisu o działalności gospodarczej, oferując umowę jak i rachunek z każdej usługi.