Fotografia ślubna oferta

Chyba najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego człowieka - oprócz narodzin własnego dziecka - jest ślub. W dniu Ślubu jesteśmy świadkami wielu magicznych chwil, emocji i uczuć, które uwiecznione na zdjęciu stają się idealną pamiątką do końca życia.

Nasza oferta obejmuje fotografie z: 

- przygotowań do ślubu oraz błogosławieństwa,

     W czasie przygotowań do uroczystości ślubu narzeczeni, świadkowie, rodzice oraz goście przebywający w domu dostarczają niepowtarzalnych emocji, humoru i kreatywnych sytuacji, które są inspiracją do wykonania pamiątkowych zdjęć. Fotografie w czasie przygotowań możemy wykonać u fryzjera i u makijażystki, zarówno w gabinecie fryzjerskim i kosmetycznym jak i w domu, w trakcie ubierania Panny Młodej, Pana Młodego, podczas strojenia limuzyny ślubnej.

- uroczystości w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego,

     Podczas uroczystości w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego stawiamy przede wszystkim na naturalność, staramy się o nietuzinkowe kadry jednocześnie nie zakłócając harmonii całego wydarzenia. Niepowtarzalne emocje, wzruszenia, spojrzenia, uściski i gesty – to wszystko powinno zostać zatrzymane w kadrze i znaleźć się na zdjęciach ślubnych. Fotografia ślubna podczas ceremonii ślubnej jest jedną z najpiękniejszych i najważniejszych pamiątek rodzinnych w życiu.

- przyjęcia weselnego

     Na fotografiach weselnych warto uwiecznić powitanie Młodej Pary chlebem i solą przez rodziców lub obsługę lokalu, pierwszy toast, pierwszy taniec, zabawę gości, konkursy i zabawy, tort weselny, podziękowania dla rodziców i oczepiny. W galerii zdjęć weselnych staramy się uchwycić ujęcia z wyjątkowych momentów, emocji, wzruszeń oraz radości podczas zabawy weselnej. Ważnym elementem każdego ważnego wydarzenia jest uwiecznienie osób, które Nam towarzyszyły, dlatego podczas zabawy weselnej staramy się zorganizować zdjęcia z najbliższą rodziną oraz przyjaciółmi a przede wszystkim wspólne zdjęcie gości przed kościołem lub salą weselną.

- sesji plenerowej w wybranym przez Was czasie,

     Podczas sesji ślubnej w plenerze która jest częścią fotoreportażu ślubnego stawiamy na pomysłowość ,oryginalność, nietuzinkowość i dobrą zabawę, abyście wracali do tych chwil z uśmiechem na twarzy. Chcielibyśmy aby nasza współpraca przebiegła z pełnym luzem, swobodą i uśmiechem, abyście czuli się komfortowo i dobrze się bawili.

 Sesje ślubne wykonujemy w  mieście na tle starej lub nowej architektury lub w jej wnętrzach, uliczkach, mostach oraz innych  miejskich przestrzeniach. Sesje ślubne możemy wykonać nad wodą, w zamkach, pałacach, na lotnisku, na dworcach w opuszczonych budynkach oraz innych miejscach które mają niepowtarzalny klimat, z którymi identyfikuje się artystycznie Młoda Para. Bardzo urokliwe są plenery ślubne w zimowej scenerii lub zdjęcia ślubne nocą.

          Na życzenie Państwa wykonujemy również filmy multimedialne (teledyski ślubne) z podkładem muzycznym stosownym do chwili oraz videofilmowanie .