Spot Reklamowy

Spot reklamowy to doskonałe narzędzie marketingowe. Fotograf Vanessa proponuje Państwu realizację zarówno krótkich spotów reklamowych trwających do 30 - 90 sekund, jak również dłuższych filmów zwanych filmami korporacyjnymi. Spot reklamowy jest jedną z najlepszych form reklamy w Internecie. Film reklamowy (spot reklamowy) aby był efektywny musi pokazywać to co najważniejsze i najlepsze a jego celem jest promocja usługi, firmy, produktu, marki czy regionu. Umieszczony na YouTube lub stronie Waszej firmy ma szansę w dość krótkim czasie dotrzeć do tysięcy użytkowników, przez co zwiększyć zainteresowanie Państwa firmą, zwiększyć ilość klientów oraz sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów jak również dotrzeć do potencjalnych kontrahentów z całego świata. Ma on również zachęcić potencjalnych klientów do kupna Państwa artykułu lub skorzystania z Waszych usług.

Film Promocyjny

Film promocyjny, może być świetną wizytówką na targach i wystawach. Pokaże on klientom, w jaki sposób działa Państwa firma lub do czego dany produkt służy i w ten sposób wzbudzicie zaufanie nie tylko swoich klientów, ale także kontrahentów. Film prezentacyjny firmy ukazuje w jaki sposób ona działa, jak wygląda w niej kultura pracy i dlaczego warto zaufać ludziom, którzy ją tworzą i w niej pracują. Umieszczając go na głównej stronie www staje się skutecznym  narzędziem marketingowym, na wszelkiego rodzaju targach. Technicznie jest on dłuższy od spotu reklamowego, zazwyczaj trwa bowiem od kilku do kilkunastu minut. Fotograf Vanessa Poznań ustalając scenariusz opiera się na niebanalnych pomysłach osób pracujących w firmie aby kręcony film prezentujący firmę lub produkt znalazł jak największe zainteresowanie wśród przyszłych kontrahentów.

Film Korporacyjny

Scenariusz filmu korporacyjnego opiera się głównie na pracy firmy i jej strukturze w której osobowość i wizerunek liderów oraz pracowników ma duży wpływ na postrzeganie firmy na rynku. Są to przede wszystkim podmioty świadczące wszelakie usługi a także przedsiębiorstwa itp. Film który jest połączeniem filmu promocyjnego oraz spotu reklamowego wykonujemy w siedzibie firmy lub w innym wybranym miejscu.

Film Dokumentalny

Film dokumentalny musi spełniać określone warunki, z których najważniejsze to: szczególny rodzaj więzi z rzeczywistością - film dotyczy osób i wydarzeń rzeczywistych, metoda realizacji: uważa się, że dokumentaliście nie wolno planować ani reżyserować wydarzeń, struktura, nadająca filmowi spójność myślową i formę relacji z rzeczywistości.

Film Prezentujący Proces Produkcyjny

W tego rodzaju filmie pokazujemy w jaki sposób na poszczególnych etapach przebiega proces produkcyjny konkretnych produktów docelowych, które powstają w Państwa fabrykach lub przedsiębiorstwach. Nasza Firma przygotuje film w sposób ciekawy i kreatywny udowadniając klientom o wyższości Państwa produktu nad konkurencją tak aby wzbudził chęć kupna wyrobu oraz przekonywał że właśnie Wasza firma jest godna zaufania. Podczas montażu filmu podłożymy odpowiednią ścieżkę dźwiękową oraz lektora w taki sposób ,aby nie zanudzić potencjalnego klienta i zwiększyć atrakcyjność filmu

Film z Uroczystości

Relacja z uroczystości to niezwykle cenna pamiątka dla firmy, osoby prywatnej, a także wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego. Udokumentowanie w postaci filmu ważnych momentów życiowych, zarówno tych z pracy , jak również tych rodzinnych, ma ogromne znaczenie dla każdego człowieka. Lubimy bowiem wracać do przyjemnych chwil, chwalić się nimi przed znajomymi i rodziną. Jeśli czeka Cię ważny awans, impreza integracyjna, ważne wydarzenie w firmie, ślub, komunia, jubileusz rodziców, dziadków to postaraj się o profesjonalne wykonanie filmu. Dzięki temu, będziecie Państwo mogli wrócić do tych ważnych wydarzeń, w każdym momencie swojego życia.

Spot Reklamowy Prezentujący  Miasto i Rejon

Ten rodzaj filmu tworzony jest do promowania miast i regionów ukazujący ich najpiękniejsze miejsca. Razem z Państwem ustalamy scenariusz, jak również długość trwania filmu, tak aby był on  ciekawy i zachęcający. Fotograf Vanessa z Poznania  przedstawia dowolne miejsca, osoby, zwierzęta, krajobrazy, zdjęcia, teksty, znane osoby wywodzące się z tego regionu, jak również wyrabiane w nim produkty i świadczone usługi Podczas montażu, na Państwa życzenie, możemy dodać wywiady z ważnymi osobami, sondy uliczne oraz relacje z wydarzeń regionu. Dzięki tym wszystkim zabiegom film zyskuje na dynamice, jak również zwiększa oglądalność wszystko po to aby Państwa miasto zyskało na popularności.

Fotografia Biznesowa

Ofertujemy wykonanie fotografii biznesowej (zdjęcia korporacyjne) skierowane do każdej firmy, w której osobowość i wizerunek liderów oraz pracowników ma duży wpływ na postrzeganie firmy na rynku. Są to przede wszystkim podmioty świadczące usługi w takich branżach jak: bankowość i finanse, doradztwo finansowe, konsulting, prawo(kancelarie prawnicze, radcy prawni itp.),inwestycje kapitałowe(banki inwestycyjne, domy maklerskie itp.).Zdjęcia wykonujemy w siedzibie firmy lub w innym wybranym miejscu.

Cenimy wymagających klientów, którzy pozwalają poszerzać nasze horyzonty i dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość wykonania dokumentacji fotograficznej wydarzeń medialnych tj. targi, konferencje, bankiety, kongresy, pokazy mody ,imprezy sportowe oraz eventy.